Program vycházek
Pravidelné vycházky pro veřejnost po Praze a okolí

Vycházky se konají při minimální účasti 10 osob a je třeba se na ně předem přihlásit. Pokud bude vycházka z důvodu malé účasti zrušena, budete o tom den předem informováni. Důvod proč upřednostňuji přihlášení předem je prostý: ráda bych omezila počet účastníků na 30-35 lidí a umožnila tak všem dobrý poslech. A také Vám mohu dát vědět v případě, že se vycházka neuskuteční.

Uvedený čas je časem začátku vycházky. Prosím proto, abyste přišli s několikaminutovým předstihem (cca 5-10 minut před začátkem). Velice také prosím všechny přihlášené, aby chodili včas. Jakmile zahájím průvodcovský výklad, nemohu z pochopitelných důvodů zvedat telefon (jeho zvonění je navíc vypnuté).

Na vycházky se , prosím , přihlašujte na : info@prazsketoulky.cz

nebo na telefonu 604 332 810  (nejlépe formou sms)

Nezapomeňte  prosím uvést počet osob a kontakt na Vás. 

Cena za dospělou osobu je 100 Kč

Studenti, senioři 65+ a děti od 15 let platí 70 Kč

Děti do 15 let mají vstup zdarma. Vstupné se platí vždy v hotovosti na místě.

V této ceně nejsou zahrnuty případné vstupy do objektů. Tyto budou vždy uvedeny v programu jednotlivých vycházek a účastníci si je budou platit sami přímo na místě.

Vycházky Prahou trvají zhruba 1,5 - 2 hodiny, není-li uvedeno jinak. Jde většinou o vycházky fyzicky nenáročné,probíhající v poklidném tempu. 

Program vycházek je zhruba 30-20 dní dopředu a zde ho najdete uvedený vždy pod každým jednotlivým měsícem. Pokud máte zájem nechat si jej posílat emailem, stačí napsat.

Těším se na Vás !