Program vycházek
Pravidelné vycházky pro veřejnost po Praze a okolí

Vycházky se konají při minimální účasti 10 osob. Vstupenky se kupují předem přes portál GoOut.net a jejich prodej se řídí obchodními podmínkami této společnosti - peníze za zakoupené vstupenky se vracejí pouze v případě, že pořadatel vycházku zruší nebo změní její termín. Vstupenky je možné je koupit online a zaplatit platební kartou či bankovním převodem - není nutné vstupenky tisknout, stačí ukázat v mobilním telefonu. Průvodce má také jmenný seznam účastníků. Za hotové je možné vstupenky zakoupit v kamenném obchodě Freshlabels store, Panská 9, Praha 1. Na místě je možné koupit vstupenky pouze v případě, že nebude naplněna kapacita vycházky.  Pokud bude vycházka z důvodu malé účasti zrušena, budou o tom majitelé vstupenek informováni a platba jim bude vrácena dle způsobu koupě buď na účet případně v hotovosti v prodejně,kde je zakoupili.  Vycházky většinou trvají 1,5 - 2 hodiny a jsou fyzicky nenáročné. 

Pokud chcete již zakoupenou vstupenku na vycházku vyměnit za jinou, je to možné, ale je třeba tak učinit do 48 hodin před začátkem vycházky na kterou máte zakoupené vstupenky. V takovém případě kontaktujte, prosím, společnost GoOut mailem na prodej@goout.cz či telefonicky na 222 703 070 (pracovní hodiny po-pá 10-18 hodin). 48 hodin a dříve před začátkem vycházky se již vstupenka za jinou vyměnit nedá, je nevratná. Můžete ji ale samozřejmě někomu darovat. Vycházky se konají za každého počasí. 

Důležité informace: 

Vzhledem k nastalé mimořádné situaci se všechny plánované akce ruší. Pokud je akce zrušena a máte na ni zakoupené vstupenky, peníze Vám jsou automaticky vraceny společností GoOut. Vzhledem k tomu, že je tato společnost momentálně kvůli rušení všech akcí zavalena prací může vrácení peněz trvat 14 i více dní .Prosím tedy o trpělivost. V případě jakýchkoliv problémů, kontaktuje prosím společnost GoOut emailem: info@goout.cz . Pokud jste si zakoupili vstupenky v kamenné prodejně, vrátíte je tamtéž.

Děkuji všem za pochopení. Věřím,že se opět brzy ve zdraví setkáme.  Vaše Jana Neubergová