Program vycházek

Sem vložte podnadpis

Vycházky se konají při minimálním počtu 5 dospělých osob.

 Vstupenky se kupují předem na portále GoOut. Prodej se řídí obchodními podmínkami této společnosti. Na místě se prodávají vstupenky pouze v případě, že není vycházka vyprodaná. Pokud pořadatel akci zruší, jsou vstupenky refundovány v plné výši. Stejně tak lze požádat o vrácení vstupného pokud pořadatel akci přesune na jiný termín. Jinak jsou zakoupené vstupenky nevratné. 

Jste-li vlastníky voucheru, který Vám prodejce vystavil jako náhradu za stornované vstupenky na zrušenou akci, při jeho uplatnění je třeba postupovat jako při jakémkoliv jiném nákupu vstupenek na prodejním portále GoOut. Do příslušného políčka zadáte číslo Vašeho voucheru a jeho hodnota se odečte od ceny, kterou máte zaplatit. Každý voucher má omezenou platnost, tu je tedy třeba sledovat. V případě problémů se prosím, obracejte na prodejce tj. společnost GoOut : info@goout.cz . Voucher sám o sobě není vstupenkou, nelze jej tedy pouze přinést na vycházku.

Vycházky se konají za každého počasí.
 
Filmování ani nahrávání průvodce při výkladu není dovoleno. Stejně tak není možné tlumočit během výkladu do jiného jazyka, neboť by to rušilo ostatní učastníky.

PROGRAM: Leden 2023 a Únor 2023