Program vycházek
Pravidelné vycházky pro veřejnost po Praze a okolí

Vycházky se konají při minimální účasti 10 osob a je třeba se na ně předem přihlásit. Pokud bude vycházka z důvodu malé účasti zrušena, budete o tom nejpozději den předem informováni. Důvod proč upřednostňuji přihlášení předem je prostý: ráda bych omezila počet účastníků na 30-35 lidí a umožnila tak všem dobrý poslech. A také Vám mohu dát vědět v případě, že se vycházka neuskuteční. Uvedený čas je časem začátku vycházky. Prosím proto, abyste přišli s cca 5-10 ti minutovým předstihem. 

Vycházky se konají za každého počasí.

Na vycházky se , prosím , přihlašujte na : info@prazsketoulky.cz nebo zasláním sms na telefon 604 332 810. Můžete také použít přihlašovací formulář na tomto webu.

Vstupné se platí v hotovosti na místě. V případě zájmu se lze domluvit i na platbě na účet nebo předplacení několika vycházek dopředu. K mání jsou také dárkové vouchery. V případě, že se bude platit vstupné do navštěvovaných objektů bude toto ve většině případů zahrnuté do ceny vycházky. Pokud na vycházku použijete  předem zakoupený dárkový voucher, vstupné do objektu se bude doplácet na místě. Děti do 15 let mají účast na vycházce zdarma. Pokud není do vycházky zahrnut vstup do objektu je jednotné vstupné na vycházku 100 Kč/osoba.

Vycházky Prahou trvají zhruba 1,5 - 2 hodiny, není-li uvedeno jinak. Jde většinou o vycházky fyzicky nenáročné, probíhající v poklidném tempu. 

Program vycházek je zhruba 20 dní dopředu a zde ho najdete uvedený vždy pod každým jednotlivým měsícem. Pokud máte zájem nechat si jej posílat emailem, stačí napsat.

Všechny vycházky připravuji a vedu sama. Projekt Pražské toulky je (a vždy bude) projektem čistě osobním. 

Na viděnou se těší Jana Neubergová !