Průvodcovské služby
Průvodcovský servis pro návštěvníky Prahy

Nabízím profesionální průvodcovské služby pro návštěvníky Prahy. Ráda Vás nebo Vaše hosty provedu naším krásným hlavním městem. Můžete se mnou poznat místa všem známá, jako je Pražský hrad, Karlův most , Staroměstské nebo Václavské náměstí  ale i skrytá romantická zákoutí. 

Program těchto prohlídek může být přizpůsoben Vašim zájmům a časovým možnostem. Ráda pro Vás připravím i procházky zaměřené tématicky například:  Pražské dvorky a pasáže, Praha secesní, Kubismus a rondokubismus, 10 století architektury, Mozart v Praze, Operace Anthropoid, Pražské vilové čtvrti a další.

Vycházky jsou určeny jak pro individuální návštěvníky tak i pro skupiny (podnikové či jiné kolektivy dospělých).

Kromě prohlídek Prahou Vás nebo Vaše přátele ze zahraničí také ráda doprovodím na jiná zajímavá místa v České republice např. do Českého Krumlova, Litomyšle, Terezína, Karlových Varů, Kutné Hory, Brna, Olomouce nebo Hradce Králové. I zde můžete být program přizpůsoben Vašim přáním.

Vlastním průvodcovskou licenci pro Prahu, vydanou roku 1992 Pražskou informační službou (PIS),průvodcovskou licenci pro Českou republiku vydanou Institutem cestovního ruchu a speciální odbornou licenci Židovského muzea Praha, která mě opravňuje provázet ve všech objektech této instituce. Jsem členem Asociace průvodců České republiky.

Průvodcovské služby nabízím v jazyce českém, anglickém, německém a italském.

Pro bližší informace mě , prosím, kontaktujte na emailové adrese: info@prazsketoulky.cz