Průvodcovský servis pro návštěvníky Prahy

    Nabízím průvodcovské služby pro návštěvníky Prahy v jazyce českém, anglickém, německém a italském. 

    S radostí provedu Vás či Vaše hosty naším krásným hlavním městem. Můžete se mnou poznat místa všem známá, jako je Pražský hrad, Karlův most  či Staré Město,  ale i místa méně navštěvovaná. Mohu pro Vás připravit vycházku dle Vašeho přání nebo si můžete vybrat některou z akcí, které se již realizovaly v rámci pravidelných vycházek pro veřejnost. Mezi ně patří například: Bubenečské vily, Ořechovka, Romantický Nový Svět, Uličky a průchody Starého Města, Z Újezdu na Kampu a celá řada dalších vycházek, jejichž úplný seznam Vám na požádání zašlu. 

Kromě prohlídek Prahou Vás nebo Vaše přátele ze zahraničí také ráda doprovodím na jiná zajímavá místa v České republice např. do Českého Krumlova, Litomyšle, Terezína, Karlových Varů, Kutné Hory, Brna, Olomouce, Hradce Králové či Českých Budějovic. Mohu Vám také připravit program několikadenního okruhu po České republice.

Prohlídky si u mne mohou objednat individuální návštěvníci, skupiny, firmy, školní či jiné kolektivy. Je možné připravit program na míru na téma, které si zvolíte sami. Nic není nemožné😉.

Ceny nabízených služeb se odvíjejí od počtu zúčastněných osob, délky a tématu prohlídky.

Vlastním průvodcovskou licenci pro Prahu, vydanou roku 1992 Pražskou informační službou (PIS),průvodcovskou licenci pro Českou republiku vydanou Institutem cestovního ruchu a speciální odbornou licenci Židovského muzea Praha, která mě opravňuje provázet ve všech objektech této instituce. 

Pro bližší informace mne , prosím, kontaktujte na emailové adrese: info@prazsketoulky.cz nebo pomocí webového formuláře


Kudyznudy.cz - tipy na výlet