Židovské muzeum prohlídky
Prohlídky s certifikovaným průvodcem muzea

Kromě zde uvedených termínů pravidelných prohlídek je také možné objednat prohlídku privátní. Máte- li o ní zájem, stačí napsat na : info@prazsketoulky.cz

 Prohlídka židovského muzea 

Komentovaná prohlídka objektů pražského Židovského muzea .
Tato prohlídka je koncipována pro malou skupinu. Všem účastníkům tak lze garantovat velmi dobrý poslech, dostatek prostoru a čas na kladení případných otázek.
Navštívíme spolu starý židovský hřbitov, Pinkasovu, Maiselovu a Klausovu synagogu a také bývalou síň Pohřebního bratrstva. Dozvíte se mnoho zajímavých informací o historii, tradicích a zvycích židovské komunity. Prohlédneme si památník obětem holocaustu, výstavu dětských kreseb z Terezín a uvidíme kde odpočívá věhlasný rabbi Löw. Prohlídka nezahrnuje návštěvu Staronové synagogy.

Sraz:  na plácku u vlajek před hotelem Intercontinental (náměstí Miloše Formana)

Cena prohlídky: 300 Kč /osoba .V této ceně NENÍ zahrnuto vstupné do muzea. To si bude každý účastník hradit sám na místě. Vstupenka do muzea činí : 200 Kč dospělí / 130 Kč děti a studenti / 50 Kč ZTP. Seniorské slevy muzeum neposkytuje.

Délka prohlídky je cca 2,5 hodiny.
Vzhledem obsáhlému výkladu a délce není vhodná pro děti. 

Využijte toho, že je v současné době muzeum poloprázdné a navíc poskytuje přechodně snížené vstupné. V okamžiku, kde se sem vrátí zahraniční turisté všechny tyto výhody skončí. A skončí i tyto prohlídky. 

TERMÍNY


9.8. neděle ve 14 hodin https://goout.net/cs/jine-akce/prohlidka-zidovskeho-muzea/wyxpf/+qdcnq/      

Srpnový termín je posledním vypsaným termínem. I nadále platí možnost objednat soukromou prohlídku muzea.