Židovské muzeum prohlídky

Prohlídky s certifikovaným průvodcem muzea

Soukromá prohlídka Židovského muzea

Komentovaná prohlídka objektů pražského Židovského muzea, kterou si můžete objednat jen pro svoji rodinu či přátele na termín, který Vám bude vyhovovat. 

Navštívíme spolu starý židovský hřbitov, Španělskou,Pinkasovu, Maiselovu a Klausovu synagogu, bývalou síň Pohřebního bratrstva a také  jednu z nejstarších evropských synagog - synagogu Staronovou, která stále slouží svému účelu.

Dozvíte se mnoho zajímavých informací o historii, tradicích a zvycích židovské komunity. Prohlédneme si památník obětem holocaustu, výstavu dětských kreseb z Terezín a uvidíme kde odpočívá věhlasný rabbi Löw. 

Cena prohlídky:  1800 Kč za skupinu do 8 osob

V této ceně NENÍ zahrnuto vstupné do muzea. To si bude každý účastník hradit sám na místě. V současné době nabízí muzeum zvýhodněné vstupné.

VSTUPENKA do muzea stojí: : 270 Kč dospělí / 160 Kč děti 6-15 let, senioři a studenti do 26 let / 80 Kč ZTP - v případě návštěvy i se Staronovou synagogou pak 420 Kč dospělí / 280 Kč děti a studenti/ 85 Kč ZTP.  

Délka prohlídky je cca 3 hodiny V současné době ji není možné uskutečnit pro více než 9 osob. 
Vzhledem obsáhlému výkladu a délce není vhodná pro malé děti. 

Využijte toho, že je v současné době muzeum poloprázdné a navíc poskytuje přechodně snížené vstupné. V okamžiku, kde se sem vrátí zahraniční turisté všechny tyto výhody skončí.  

V případě zájmu o soukromou prohlídku, mne kontaktujte na: info@prazsketoulky.cz nebo na telefonu 604 332 810.