Září 2020

Komentované vycházky Prahou a okolím

Vycházky se konají při minimální účasti 10 osob, v případě nenaplnění vycházky si pořadatel vyhrazuje právo ji zrušit.

Vstupenky je možné je koupit online a zaplatit platební kartou či bankovním převodem - není nutné vstupenky tisknout, stačí ukázat v mobilním telefonu. Průvodce má také jmenný seznam účastníků. Za hotové je možné vstupenky zakoupit v kamenném obchodě Freshlabels store, Panská 9, Praha 1. Na místě jsou v prodeji pouze v případě, že vycházka není vyprodána.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY JSOU NEVRATNÉ. Na vrácení peněz má zákazník právo pouze pokud pořadatel akci zruší nebo změní její termín. Pokud se zákazník na akci nedostaví, jeho vstupenka pozbývá platnosti.

VYCHÁZKY SE KONAJÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ 

28.9. pondělí: Letní vily Pražanů: Dobřichovice

Komentovaná vycházka s průvodcem. Tentokrát se vydáme za hranice hlavního města a projdeme si jedno z prvorepublikových letovisek bohatých Pražanů - vilovou čtvrť Brunšov, ležící na pomezí Všenor a Dobřichovic. Jde o unikátně dochovaný soubor vil z konce 19. a začátku 20.století. Své letní domovy zde nalezli například vynálezce patentek, předseda advokátní komory, poslanec zemského sněmu, zakladatel kosmetické firmy a mnozí další. Stavěli zde Osvald Polívka, Kamil Hilbert či autor pražského hotelu Palace František Buldra.

Sraz: ve 15 hodin na nádraží Dobřichovice - u vjezdu na parkoviště po pravé straně nádražní budovy

Jednotné vstupné dospělí 150 Kč. Děti do 15 let zdarma

Vycházka trvá cca 1,5 - 2 hodiny

 VSTUPENKY : https://goout.net/cs/jine-akce/letni-vily-prazanu-dobrichovice/wwomf/+lqdtq/