Srpen 2021

Komentované vycházky Prahou a okolím

V případě nenaplnění alespoň minimální kapacity vycházky si pořadatel vyhrazuje právo ji zrušit.

 Vstupenky je možné je koupit online a zaplatit platební kartou či bankovním převodem - není nutné vstupenky tisknout, stačí ukázat v mobilním telefonu. Průvodce má také jmenný seznam účastníků. Za hotové je možné vstupenky zakoupit v kamenném obchodě Freshlabels store, Panská 9, Praha 1. Na místě jsou v prodeji pouze v případě, že vycházka není vyprodána.

Vstupenky jsou nevratné. Na vrácení peněz má dle obchodních podmínek zákazník právo pouze pokud je vycházka zrušena nebo přesunuta na jiný termín. Pokud se na akci nedostavíte, vstupenky pozbývají platnosti.

VYCHÁZKY SE KONAJÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ.VÝJIMKOU JSOU JEN PROHLÍDKY ZAHRAD - TY SE ZA DEŠTIVÉHO POČASÍ NEKONAJÍ.

24.8.úterý:  Palácové zahrady - vyprodáno

Komentovaná prohlídka barokních terasových zahrad pod Pražským hradem.

Navštívíme zahradu Ledebourskou, Malou Pálffyovskou, Kolowratskou a Malou Fürstenberskou. Tento komplex terasových zahrad je od roku 1992 zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V zahradách najdeme řadu drobných stavbiček, průchodů a schodišť a naskýtají se z nich nádherné výhledy na Prahu.

SRAZ: ve 17 hodin v atriu u stanice metra A Malostranská

Vycházka trvá cca 1,5 hodiny

VSTUPNÉ: 300 Kč dospělí / 250 Kč senioři a studenti / 100 Kč děti 7 - 15 let / děti do 6 let zdarma. V ceně je již zahrnuto vstupné do zahrad.

VSTUPENKY jsou vyprodané.