Říjen 2022

Komentované vycházky Prahou a okolím

Vycházky se konají při minimálním počtu 5 osob. Vstupenky se kupují předem na portále GoOut. Pokud není tento počet vstupenek prodán 24 hodin před konáním vycházky, tato se ruší. Máte-li tedy o vycházku máte zájem, nekupujte si, prosím, vstupenky na poslední chvíli.
Prodej se řídí obchodními podmínkami této společnosti. Na místě se prodávají vstupenky pouze v případě, že není vycházka vyprodaná. Pokud pořadatel akci zruší, jsou vstupenky refundovány v plné výši. Stejně tak lze požádat o vrácení vstupného pokud pořadatel akci přesune na jiný termín. Jinak jsou zakoupené vstupenky nevratné.

Vycházky se konají za každého počasí.

Filmování a nahrávání průvodce během výkladu není povoleno.

23.10.ne: Židovské ghetto s prohlídkou Staronové synagogy VYPRODÁNO 

Komentovaná vycházka bývalou židovskou čtvrtí, dnešním Josefovem spojená s prohlídkou interiérů Staronové synagogy.

Dozvíte se, jak vypadal život v této kdysi velmi osobité části města a projdou se místy, kudy chodil slavný rabbi Löw. Mluvit se bude o historii pražské židovské komunity, o židovských zvycích a tradicích a chybět nebude ani několik legend. Zlatým hřebem pak bude návštěva Staronové synagoga. Ta patří k nejstarším evropských synagogám a svému účelu slouží dodnes

SRAZ: ve 14,30 hodin na Mariánském náměstí 2, před vchodem do Magistrátu hl. m. Prahy, Praha 1-Staré Město

VSTUPNÉ: 390 Kč jednotné vstupné dospělí, včetně seniorů / 220 Kč děti a studenti 6-26 let. Vstupenka do synagogy je zahrnuta v této ceně.

Vycházka trvá cca 1,5 hodiny