Listopad 2023

Komentované vycházky

Vycházky se konají při minimálním počtu 5 osob. Vstupenky se kupují předem na portále GoOut. Pokud není tento počet vstupenek prodán 24 hodin před konáním vycházky, tato se ruší. Máte-li tedy o vycházku máte zájem, nekupujte si, prosím, vstupenky na poslední chvíli.Prodej se řídí obchodními podmínkami této společnosti. Na místě se prodávají vstupenky pouze v případě, že není vycházka vyprodaná. Pokud pořadatel akci zruší, jsou vstupenky refundovány v plné výši. Stejně tak lze požádat o vrácení vstupného pokud pořadatel akci přesune na jiný termín. Jinak jsou zakoupené vstupenky nevratné.

Vycházky se konají za každého počasí.

Filmování a nahrávání průvodce během výkladu není povoleno. Stejně tak není možné tlumočit výklad průvodce do jiného jazyka, neboť to ruší ostatní účastníky vycházky. Chcete-li výklad v angličtině, italštině či němčině, můžete si u mne objednat soukromou vycházku. Děkuji, že respektujete tato pravidla.

25.11.so:   Od Ameriky na Albertov - ZRUŠENO

26.11.ne:   Prohlídka Židovského muzea

Komentovaná prohlídka objektů Židovského muzea s certifikovaným průvodcem.Navštívíme Pinkasovu, Maiselovu, Klausovou a Španělskou synagogu, obřadní síň Pohřebního bratrstva a starý židovský hřbitov. Povídat si budeme o židovských zvycích, tradicích a historii židovské komunity u nás.

SRAZ: ve 13,30 hodin na náměstí Franze Kafky 24/3 (dům vedle postranního vchodu do kostela svatého Mikuláše)

Prohlídka trvá 2,5 hodiny a vzhledem k obsáhlým informacím není vhodná pro děti. Prohlídka je určena pro skupinu maximálně 15 účastníků.

VSTUPNÉ: 700 Kč dospělí (včetně seniorů) / 500 Kč děti 6-15 let a studenti 6-26 let. V ceně je zahrnuto vstupné do objektů Židovského muzea. Prohlídka nezahrnuje návštěvu Staronové synagogy - ta je součástí jiné vycházky.

VSTUPENKY :