Leden 2021

Komentované vycházky Prahou a okolím

Vycházky se konají při minimální účasti 10 osob, v případě nenaplnění vycházky si pořadatel vyhrazuje právo ji zrušit.

Vstupenky je možné je koupit online a zaplatit platební kartou či bankovním převodem - není nutné vstupenky tisknout, stačí ukázat v mobilním telefonu. Průvodce má také jmenný seznam účastníků. Za hotové je možné vstupenky zakoupit v kamenném obchodě Freshlabels store, Panská 9, Praha 1. Na místě jsou v prodeji pouze v případě, že vycházka není vyprodána.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY JSOU NEVRATNÉ. Na vrácení peněz má zákazník právo pouze pokud pořadatel akci zruší nebo změní její termín. Pokud se zákazník na akci nedostaví, jeho vstupenka pozbývá platnosti.

VYCHÁZKY SE KONAJÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ 

2.1. sobota: Uličky a průchody Starého Města (2.část)

Komentovaná vycházky Starým Městem během které budeme zkoumat průchody a zastrčené uličky. Svou pozornost zaměříme na oblast Ovocného trhu, Celetné ulice a Staroměstského náměstí. Dozvíte se, kde byla první praská výrobna čokolády, kam chodil Gustav Mahler cvičit na klavír, kde se nacházel oblíbený podnik pražské galérky a kam je lépe nechodit o půlnoci.

Začátek: ve 14 hodin na Ovocném trhu před hlavním vchodem do Karolina  a (Ovocný trh 3), Praha 1

Jednotné vstupné dospělí : 150 Kč  / Děti 7-15 let : 50 Kč  / Děti do 6 let včetně zdarma

Vycházky trvá cca 1,5 hodiny

VSTUPENKY: https://goout.net/cs/ulicky-a-pruchody-stareho-mesta-2-cast/szcsrdr/

3.1. neděle: Hradčany známé neznámé

Vycházka čtvrtí, kterou všichni důvěrně znají. Ale znají ji doopravdy? Stejně jako kdekoliv jinde, i zde se za fasádami domů skrývají rozmanité lidské příběhy. Příběhy smutné, veselé, dobrodružné i poklidně starosvětské. Tato vycházka se pokusí odhalit alespoň některé z nich. Mluvit se například bude o jednom milovaném a jednom nechvalně proslulém ministrovi, o velmi nevšední dámě nebo o herci, který se stal agentem. Uvidíte i místa, kde se natáčely známé filmy. Chybět nebudou ani pověsti o loupeživých rytířích, pyšné hraběnce a loretánských zvoncích.

Začátek: ve 14,30 hodin na tramvajové zastávce "Pohořelec" (tram 22)

Jednotné vstupné dospělí 150 Kč / děti 7-15 let: 50 Kč / děti do 6 let včetně zdarma

Vycházka trvá cca 1,5 hodiny

VSTUPENKY:  https://goout.net/cs/hradcany-zname-nezname/szstodr