Červen 2020

Komentované vycházky po Praze a okolí

Vycházky se konají při minimální účasti 10 osob, v případě nenaplnění vycházky si pořadatel vyhrazuje právo ji zrušit. 

 Vstupenky je možné je koupit online a zaplatit platební kartou či bankovním převodem - není nutné vstupenky tisknout, stačí ukázat v mobilním telefonu. Průvodce má také jmenný seznam účastníků. Za hotové je možné vstupenky zakoupit v kamenném obchodě Freshlabels store, Panská 9, Praha 1. Na místě jsou v prodeji pouze v případě, že vycházka není vyprodána.

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY JSOU NEVRATNÉ.  Na vrácení peněz má zákazník právo pouze pokud pořadatel akci zruší nebo změní její termín. Pokud se zákazník na akci nedostaví, jeho vstupenka pozbývá platnosti.

29.6. pondělí : Romantický Nový Svět

Vycházka nejmalebnější částí Hradčan - starosvětsky působícím Novým Světem. Uvidíte místa, kde dochází k nadpřirozeným jevům, dozvíte se, kde se scházel Arnošt Lustig se svými přáteli, kam chodíval na návštěvu Karel Hašler, kde žili loretánští zpěváčci a jak se bavili místní obyvatelé.

Začátek: v 18 hodin na Loretánském náměstí u sochy Edvarda Beneše 

Vstupné: 150 Kč dospělí / 100 Kč senioři 65+ a studenti / Děti do 15 let zdarma

VSTUPENKY: https://goout.net/cs/jine-akce/romanticky-novy-svet/vauue/+pspmq/

30.6. úterý: Uličky a průchody Starého Města (2.část) - vyprodáno

V průběhu této vycházky budeme zkoumat průchody a zastrčené uličky v oblasti kolem staroměstského náměstí, Ovocného trhu a Dlouhé ulice. Dozvíte se, kde byla první pražská výrobna čokolády, kam chodil Gustav Mahler cvičit na klavír a objevíte jednu utajenou synagogu.

Začátek: v 17,30 na Ovocném trhu před vchodem do Karolina (Ovocný trh 3)

Vstupné: 150 Kč dospělí / 100 Kč studenti a senioři 65+. Děti do 15 let zdarma.

Vycházka trvá asi 1,5 hodiny

VSTUPENKY jsou vyprodané