Červen 2021

Komentované vycházky Prahou a okolím

V případě nenaplnění vycházky si pořadatel vyhrazuje právo ji zrušit. Vstupenky je možné je koupit online a zaplatit platební kartou či bankovním převodem - není nutné vstupenky tisknout, stačí ukázat v mobilním telefonu. Průvodce má také jmenný seznam účastníků. Za hotové je možné vstupenky zakoupit v kamenném obchodě Freshlabels store, Panská 9, Praha 1. Na místě jsou v prodeji pouze v případě, že vycházka není vyprodána.

Vstupenky jsou nevratné. Na vrácení peněz má dle obchodních podmínek zákazník právo pouze pokud je vycházka zrušena nebo přesunuta na jiný termín. Pokud se na akci nedostavíte, vstupenky pozbývají platnosti.

VYCHÁZKY SE KONAJÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ. VÝJIMKOU JSOU JEN PROHLÍDKY ZAHRAD - TY SE ZA DEŠTIVÉHO POČASÍ NEKONAJÍ.

28.6. pondělí : BENEFICE PRO MORAVU : vycházka Malou Stranou

SRAZ: v 18 hodin na tramvajové zastávce Malostranské náměstí u platanu

VSTUPNÉ se bude vybírat na místě a činí 100 Kč/osoba - přispějete-li více, budeme rádi.

Výtěžek vycházky bude zaslán na transparentní účet některé z obcí, postižených tornádem.

Vycházka bude trvat 1,5 hodiny a skončí na Kampě.

Chcete-li přijít, pošlete prosím sms na 604332810 nebo mail na info@prazsketoulky.cz případně pošlete zprávu přes Messenger na FB

Pokud nemůžete přijít, můžete vyjádřit podporu zakoupením dárkového voucheru na vycházku -v prodeji bude do 30.6. a využít jej můžete při koupi vstupenek na některou z dalších vycházek. Je zde: https://goout.net/cs/listky/darkovy-poukaz-na-vychazku-prazske-toulky/iyxh/ . Částka za zakoupené vouchery bude přidána k částce vybrané na benefiční vycházce.

29.6. úterý : Palácové zahrady - Zrušeno