Výlety po ČR
Jednodenní zájezdy po České republice

Nejen Praha, ale celá naše republika oplývá neobyčejným množstvím historických památek.  A proto se vydáme  na toulky po krajích českých, moravských a slezských.

Během našich zájezdů poznáte místa známá, ale také památky, které byly zpřístupněny teprve nedávno a nejsou tolik navštěvované. Mým cílem není navštívit během výletu co nejvíce míst, ale důkladně a v klidu si prohlédnout danou lokalitu. Nejsem stoupencem zájezdů typu "deset katedrál za den", které bohužel řada agentur či cestovních kanceláří stále s oblibou nabízí. Právě znechucení z podobných akcí (kterých jsem se sama mnohokrát zúčastnila a dnes ani nevím,kde jsem všude byla) mě vedlo k tomu pořádat výlety pro lidi, kteří upřednostňují pohodovější styl cestování. K němu patří dostatek  času na prohlídku jednotlivých pamětihodností a také trochu volného času na oběd,posezení u kávy, nákup suvenýrů či malou procházku městem. 

Všeobecné informace

Při potvrzení přihlášky obdržíte podrobnosti o platbě, kterou je třeba uskutečnit převodem na bankovní účet předem. Platbu je třeba zaslat do stanoveného termínu, jinak může být Vaše místo nabídnuto jinému zájemci.

Pokud je kapacita zájezdu obsazena, je možné se přihlásit jako náhradník. Pokud se  Vy sami nebudete moci akce zúčastnit, je možné za sebe poslat někoho jiného.

Storno podmínky

Pořadatel si vyhrazuje právo zájezd s předstihem zrušit v případě malého počtu účastníků. V tom případě Vám bude Vaše platba obratem vrácena na Váš účet.

Pokud bude zájezd stornován 26 a více kalendářních dní před odjezdem,neplatí se žádný storno poplatek.

Pokud bude zájezd stornován 25 až 15 kalendářních dní před jeho konáním, bude účtován stornopoplatek ve výši 30% z cen zájezdu. 

V případě stornování zájezdu 14 - 8 kalendářních  dní před odjezdem, je storno poplatek 50% z ceny zájezdu.

V případě stornování zájezdu 7 kalendářních dní a méně je storno poplatek 100%. Stejně tak pokud se účastník nedostaví k odjezdu autobusu. Vždy je ale možnost poslat místo sebe náhradníka.

Cena zájezdu a doprava

V ceně zájezdu je zahrnuta:  doprava a služby průvodce

V ceně zájezdu nejsou zahrnuty:  individuální cestovní pojištění, vstupy (pokud není uvedeno jinak)

Doprava bude zajištěná pohodlným, klimatizovaným busem u spolehlivého místního přepravce,který je pojištěn.

Pořadatelem a zároveň průvodcem zájezdů je Ing. Jana Neubergová, IČO 41439295.

Jednodenní zájezdy v roce 2018

22.4. neděle: Vysočina (Polná a Zelená Hora)

Více informací zde: Vysočina